Don't forget, my gallery is for sale! --> HERE

Mercato

11 April 2024
Messias
Santos FC Sao Paulo (Paulista A1)Goias EC (Goiano 1)
10 April 2024
Lucas Ribeiro
Ceara SC (Copa do Nordeste) Goias EC (Goiano 1)
Abraham Okyere
TRAU FC (I-League) Kokkolan Pallo-Veikot (Ykkosliiga)
9 April 2024
Daniil Penchikov
FK Aktobe (Premier League) Nizhny Novgorod II
Lucas Ramon
SC do Recife (Pernambucano 1) Mirassol Futebol Clube (Paulista A1)
8 April 2024
Louie Marsh
Doncaster Rovers FC (League Two) Sheffield United FC (Premier League)
7 April 2024
Ryan Shawcross
Inter Miami CF (Major League Soccer)Stoke City Under 21 (Premier League 2 Division Two)
6 April 2024
Park Won-Jae
Omiya Ardija (J2 League) Jeonbuk Hyundai Motors FC (K League 1)
5 April 2024
Ísak Þorvaldsson
Rosenborg BK (Eliteserien)Breidablik UBK (Urvalsdeild)
Yamil Asad
DC United (Major League Soccer) FC Cincinnati (Major League Soccer)
Aiden McFadden
Atlanta (USL Championship) Louisville City FC (USL Championship)
Isaiah Parker
FC Dallas (Major League Soccer)North Texas SC (MLS Next Pro)
Matheusinho
America FC (Minas Gerais) (Mineiro 1)Criciuma EC (Campeonato Brasileiro Serie A)
4 April 2024
Aleksandr Kasjanenko
FK Lokomotiv-Kazanka Moskva FK Tver (Second League B)
Artem Galadzhan
FK Ural-D Ekaterinburg (Second League B) FK Tver (Second League B)
Quimi Ordoñez
Cincinnati Ostersunds FK (Superettan)
Róbert Thorkelsson
CF Montreal (Major League Soccer) Kongsvinger IL (1. Division)
Nikita Dorofeyev
FK Metallurg Lipetsk (Second League A) FK Tver (Second League B)
3 April 2024
Douglas
Avai FC (Catarinense 1) Guarani FC de Campinas (Paulista A1)
Samual Rogers
Lillestrøm SK (Eliteserien)Hamarkameratene Fotball (Eliteserien)
Matheus Cavichioli
Esporte Clube Agua Santa (Paulista A1) Chapecoense AF (Catarinense 1)
2 April 2024
A.J. DeLaGarza
New England Revolution (Major League Soccer) Des Moines Menace (USL League Two)
Tesho Akindele
Orlando City SC (Major League Soccer) Des Moines Menace (USL League Two)
Fredy Montero
Seattle Sounders FC (Major League Soccer) Asociacion Deportivo Cali (Primera A)
Shumpei Naruse
Nagoya Grampus (J1 League) V-Varen Nagasaki (J2 League)
Machop Chol
Atlanta (USL Championship) San Antonio FC (USL Championship)
1 April 2024
Justin Meram
Charlotte FC (Major League Soccer)Michigan Stars FC (NISA)
Ronaldo Mendes
Paysandu SC (Serie C) Chapecoense AF (Catarinense 1)
29 March 2024
İsak Vural
Hammarby IF (Allsvenskan) Frosinone Calcio Under 19 (Campionato Primavera 1)
Jake Vokins
Southampton Under 21 (Premier League 2 Division Two) Eastleigh FC (National League)
Kei Kamara
Chicago Fire FC (Major League Soccer) Los Angeles FC (Major League Soccer)
Hayden Sargis
DC United (Major League Soccer) Las Vegas Lights FC (USL Championship)
Roger Espinoza
Sporting Kansas City (Major League Soccer) Des Moines Menace (USL League Two)
Imoh Ezekiel
Al Dhafra SCC (Pro League) AFC UTA Arad (Liga I)
28 March 2024
Marcelo Weigandt
CA Boca Juniors (Superliga Argentina de Futbol) Inter Miami CF (Major League Soccer)
Tobi Adeyemo
Watford Under 21 (Professional Development League) Wealdstone FC (National League)
Eddie Munjoma
Phoenix Rising FC (USL Championship) Tampa Bay Rowdies (USL Championship)
27 March 2024
Artem Sokolov
FK Nizhny Novgorod (Russian Premier League)PFK Krylya Sovetov Samara II
Darko Gyabi
Plymouth Argyle FC (Football League Championship) Leeds United FC (Football League Championship)
Luan
EC Democrata (Mineiro 1) Gremio Esportivo Prudente (Paulista Serie B)
Óscar Romero
Pendik Spor Kulubu (Super Lig) Botafogo FR (Campeonato Brasileiro Serie A)
Haris Duljević
FC Hansa Rostock (2. Bundesliga) FK Sarajevo (Premijer Liga)
Atsushi Kurokawa
FC Machida Zelvia (J1 League)Mito Hollyhock (J2 League)
Frederik Winther
GD Estoril Praia (Primeira Liga) Hammarby IF (Allsvenskan)
Maxime Chanot
AC Ajaccio (French League 2) Los Angeles FC (Major League Soccer)
Adam Saldaña
LA KFUM Fotball (Eliteserien)
Manato Shinada
FC Tokyo (J1 League)JEF United Ichihara Chiba (J2 League)
26 March 2024
Tiago Alves
Chapecoense AF (Catarinense 1) Tokushima Vortis (J2 League)
25 March 2024
Rhayner
CS Alagoano (Copa do Nordeste) Ferroviario AC Fortaleza (Cearense 1)
Toshiki Takahashi
Urawa Red Diamonds (J1 League)Yokohama FC (J2 League)
23 March 2024
Yahcuroo Roemer
F91 Dudelange (National Division) FC Voluntari (Liga I)
22 March 2024
Tega Ikoba
Portland Timbers (Major League Soccer) Indy Eleven (USL Championship)
Ola Kamara
BK Hacken (Allsvenskan) Valerenga Fotball
Luke Singh
Toronto FC (Major League Soccer)Atletico Ottawa (Canadian Premier League)
21 March 2024
Hugo Mbongue
Toronto (MLS Next Pro) San Antonio FC (USL Championship)
Naoto Arai
Albirex Niigata (J1 League) Sanfrecce Hiroshima (J1 League)
Daiki Mitsui
Nagoya Grampus (J1 League)Tokushima Vortis (J2 League)
Kélian Nsona
Hertha BSC II (Regionalliga) MSK Zilina II (2. liga)
Alex Gersbach
Colorado (MLS Next Pro) Kalmar FF (Allsvenskan)
Paulos Abraham
FC Groningen IFK Goteborg (Allsvenskan)
Arbër Zeneli
Adana Demir Spor Kulubu (Super Lig) IF Elfsborg (Allsvenskan)
Mehmet Ibrahimi
RB Leipzig (Bundesliga)Wallern / Marienkirchen
20 March 2024
Marco Angulo
FC Cincinnati (Major League Soccer) Liga Deportiva Universitaria de Quito (Liga Pro)
Ricardo Garay
Club Atletico Chaco For Ever (Primera Nacional) CA 3 de Febrero (Division Intermedia)
Daniel Ríos
CD Guadalajara (Liga MX) Atlanta United (Major League Soccer)
Horacio Tijanovich
CA Banfield (Superliga Argentina de Futbol) Delfin SC (Liga Pro)
19 March 2024
Victor Bezerra
Chicago Fire FC (Major League Soccer) Detroit City FC (USL Championship)
Kojiro Yasuda
FC Tokyo (J1 League) Tegevajaro Miyazaki FC (J3 League)
18 March 2024
Adrián Zendejas
Charlotte FC (Major League Soccer)Skovde AIK (Superettan)
Raul
Cianorte FC (Serie D) AA Portuguesa Santista (Paulista A2)
Santiago Patino
San Antonio FC (USL Championship) Ho Chi Minh City FC (V.League 1)
17 March 2024
Sacha Kljestan
LA Galaxy (Major League Soccer) Des Moines Menace (USL League Two)
16 March 2024
Brady Scott
Columbus Crew II (MLS Next Pro) Los Angeles (USL Championship)
Isaiah Parente
Columbus Crew (Major League Soccer)Los Angeles (USL Championship)
15 March 2024
Yeltzin Erique
Liga Deportiva Universitaria de Quito (Liga Pro) Orense SC (Liga Pro)
Tomas Pondeca
FC Dallas (Major League Soccer)North Texas SC (MLS Next Pro)
Harvey Neville
Inter Miami CF (Major League Soccer)Portland (MLS Next Pro)
Erik Centeno
Atlanta United (Major League Soccer)Atlanta (USL Championship)
Egor Sorokin
FK Rubin Kazan (Russian Premier League)Yelimay Semey
Antonio Perošević
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala (I Liga) BSK Bijelo Brdo (First NL)
Jojea Kwizera
CF Montreal (Major League Soccer)Rhode Island
Julian Gaines
Nashville SC (Major League Soccer)Huntsville City
Jack Price
Colorado Rapids (Major League Soccer) Shrewsbury Town FC (League One)
Rein Smit
SC Telstar (Eerste Divisie) Sligo Rovers FC (Premier Division)
14 March 2024
Adewale Oladoye
FK Rigas Futbola skola (Virsliga) FC Dinamo Brest (Premier League)
Felipe Gutiérrez
Sporting Kansas City (Major League Soccer)CD Universidad de Concepcion (Primera B)
Luis Urruti
Club Universitario de Deportes (Primera Division del Peru)Club Deportivo Garcilaso (Primera Division del Peru)
Missael Rodríguez
Chicago Fire FC (Major League Soccer)Union Omaha (USL League One)
Malcolm Cacutalua
1. FC Magdeburg (2. Bundesliga)FK Panevezys (A Lyga)
Kaveh Rad
Hartford Athletic (USL Championship) Portland (MLS Next Pro)
Cristián Gutiérrez
Toronto (MLS Next Pro) CD Universidad de Concepcion (Primera B)
Gonzalo Sánchez
Ayacucho FC CD Cultural Santa Rosa PNP (Primera Division del Peru)
Latif Blessing
Toronto FC (Major League Soccer) Houston Dynamo FC (Major League Soccer)
Ghjuvanni Quilichini
AC Ajaccio (French League 2)US Avranches Mont-Saint-Michel (National 1)
13 March 2024
Jeremy Garay
DC United (Major League Soccer)El Paso Locomotive FC (USL Championship)
Andrés Flores
Rio Grande Valley FC Toros (USL Championship) Portland (MLS Next Pro)
12 March 2024
Jared Khasa
Maccabi Petah Tikva FC (Liga Leumit) FC Karpaty Lviv (Persha Liga)
Beni Redžic
FC Dallas (Major League Soccer) Real Monarchs SLC (MLS Next Pro)
Wendson
Villa Nova AC (Mineiro 1) Ferroviario AC Fortaleza (Cearense 1)
Justin Reynolds
Chicago Fire FC (Major League Soccer) FC Lugano (Super League)
Ralph Priso
Colorado (MLS Next Pro) Vancouver Whitecaps FC (Major League Soccer)
Renji Matsui
Kawasaki Frontale (J1 League)Vegalta Sendai (J2 League)
Daniel Parra
CF Monterrey (Liga MX)Forge FC (Canadian Premier League)
11 March 2024
Yannick Bolasie
Swansea City AFC (Football League Championship)Criciuma EC (Campeonato Brasileiro Serie A)
Arian Kabashi
FC Lahti (Veikkausliiga) Ekenas IF (Ykkosliiga)
Yair González
Houston Dynamo FC II (MLS Next Pro) Institucion Atletica Sud America (Segunda Division)
Ulises Ciccioli
CA Rosario Central (Superliga Argentina de Futbol) CD Alianza Cotopaxi SC (Liga Pro Serie B)
Ewerton
Portimonense SC (Primeira Liga) Ha Noi FC (V.League 1)
10 March 2024
Tom Cleverley
Everton FC (Premier League) Watford FC (Football League Championship)
8 March 2024
Lee Si-Young
FC Seoul (K League 1) Suwon Samsung Bluewings FC
Paul Walters
FC Cincinnati II (MLS Next Pro) Hartford Athletic (USL Championship)
David Ochoa
Atletico San Luis (Liga MX)Los Angeles II
Ayrton Preciado
Guayaquil City FC Queretaro FC (Liga MX)
Owen O'Malley
St. Louis City SC II (MLS Next Pro) Seattle (MLS Next Pro)
Iván Santillán
CD Cultural Santa Rosa PNP (Primera Division del Peru)Club Juan Aurich de Chiclayo (Segunda Division)
Shin Se-Gye
Suwon FC (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
Kim Seon-Min
Suwon FC (K League 1) Cheongju FC
Joey Dezart
Nashville SC (Major League Soccer) Tampa Bay Rowdies (USL Championship)
7 March 2024
Liel Abada
Celtic FC (Premiership) Charlotte FC (Major League Soccer)
Kang Sang-Woo
Beijing Guoan FC (Chinese Super League) FC Seoul (K League 1)
Marko Ilić
Colorado (MLS Next Pro) Sarpsborg 08 FF (Eliteserien)
Alexandro Bernabei
Celtic FC (Premiership) SC Internacional (Campeonato Brasileiro Serie A)
Jung Han-Min
FC Seoul (K League 1) Gangwon FC (K League 1)
Bryce Washington
Loudoun United FC (USL Championship) North Carolina FC (USL League One)
Raúl Torres
CA Monarcas Morelia (Liga de Expansion MX) Club de Futbol Zacatepec Siglo XXI (Liga de Expansion MX)
Kim Hyun-Hun
Suwon FC (K League 1)Gimpo Citizen FC (K League 2)
Kamron Habibullah
Vancouver Whitecaps FC (Major League Soccer) Swope Park Rangers KC (MLS Next Pro)
Fidel Martínez
Barcelona SC (Liga Pro) CD El Nacional (Liga Pro)
Dominik Pavlek
NK Rudes Zagreb (SuperSport HNL)BSK Bijelo Brdo (First NL)
Drew Skundrich
Colorado Springs Switchbacks FC (USL Championship) Loudoun United FC (USL Championship)
Abraham Rodriguez
Colorado Rapids (Major League Soccer)Toronto (MLS Next Pro)
Jacori Hayes
San Antonio FC (USL Championship) North Carolina FC (USL League One)
Thiago Maia
CR Flamengo (Campeonato Brasileiro Serie A) SC Internacional (Campeonato Brasileiro Serie A)
Florian Valot
Miami FC 2 (USL Championship) Loudoun United FC (USL Championship)
6 March 2024
Pape Cheikh
Elche CF (LALIGA HYPERMOTION)DAC 1904 Dunajska Streda (Super Liga)
Keegan Tingey
San Jose Earthquakes II (MLS Next Pro) Loudoun United FC (USL Championship)
José Mulato
FC Dallas (Major League Soccer) San Antonio FC (USL Championship)
Anthony Sorenson
Philadelphia Union (Major League Soccer) Charlotte Independence (USL League One)
Tommy McCabe
Tulsa Roughnecks FC (USL Championship) Loudoun United FC (USL Championship)
5 March 2024
Jean-Claude Ngando
Vancouver Whitecaps FC (Major League Soccer) Las Vegas Lights FC (USL Championship)
Rafael Borré
SV Werder Bremen (Bundesliga) SC Internacional (Campeonato Brasileiro Serie A)
Jordan Bender
Cape Town City FC (PSL) FS METTA / Latvijas Universitate (Virsliga)
Jean Mota
Inter Miami CF (Major League Soccer) EC Vitoria (Campeonato Brasileiro Serie A)
Csaba Bukta
CASHPOINT SCR Altach (Austrian Bundesliga)Budapesti Vasas SC (NB I)
Ryen Jiba
Minnesota United (Major League Soccer)Union Omaha (USL League One)
Sada Thioub
Angers Sporting Club de l'Ouest II (National 2) Yelimay Semey
Sean Rea
CF Montreal (Major League Soccer)CD Castellon II (Tercera Division RFEF)
Anas Ouahim
Heracles Almelo (Eredivisie) FK Sheriff Tiraspol (Super Liga)
4 March 2024
Jürgen Locadia
Shijiazhuang Ever Bright FC (Chinese Super League) SD Amorebieta (LALIGA HYPERMOTION)
DeAndre Yedlin
Inter Miami CF (Major League Soccer) FC Cincinnati (Major League Soccer)
Sindrit Guri
ASD Citta di Varese (Serie D) FC Prishtina (Superliga)
Gustavo Campanharo
SC Internacional (Campeonato Brasileiro Serie A)AC Goianiense (Campeonato Brasileiro Serie A)
Thomas Roberts
Columbus Crew II (MLS Next Pro) Stabæk Fotball (1. Division)
3 March 2024
Yamir Ruidíaz
Club Universitario de Deportes (Primera Division del Peru) Ayacucho FC
Takuya Shigehiro
Nagoya Grampus (J1 League) FC Seoul (K League 1)
2 March 2024
Nelinho Quina
Asociacion Civil Real Atletico Garcilaso (Primera Division del Peru)CSD Carlos A. Manucci (Primera Division del Peru)
1 March 2024
Elione Fernandes Neto
FC Red Bull Salzburg (Austrian Bundesliga)Red Bull Akademie Under 18 (FC Salzburg Under 18) (Jugendliga U18)
Álvaro Barreal
FC Cincinnati (Major League Soccer) Cruzeiro EC (Campeonato Brasileiro Serie A)
Artem Arkhipov
FK Khimki FK Arys (Premier League)
Nathan McGinley
Motherwell FC (Premiership) Ayr United FC (Championship)
Nikola Janjić
NK Osijek (SuperSport HNL)KFC Komarno (2. liga)
Max Biamou
Dundee United FC (Championship) Doncaster Rovers FC (League Two)
Kim Won-Sik
Seoul E-Land FC (K League 2) Yeoju Citizen FC (K4 League)
Aleksandr Sapeta
FK Volga Ulyanovsk (First League) FK Dinamo St. Petersburg (Second League B)
Rio Hope-Gund
Loudoun United FC (USL Championship) New York City FC (Major League Soccer)
Yony González
Fluminense FC (Campeonato Brasileiro Serie A)AC Goianiense (Campeonato Brasileiro Serie A)
Joris Correa
Grenoble Foot 38 (French League 2)Olympique Ales en Cevennes (National 2)
Kim Chan-Yong
Suwon FC (K League 1)Mokpo City Government FC (K3 League)
Devin Padelford
Minnesota United FC II (MLS Next Pro) Minnesota United (Major League Soccer)
Samson Lawal
Livingston FC (Premiership) Inverness Caledonian Thistle FC (Championship)
Enzo Martínez
Defensor Sporting Club (Primera Division) Liverpool FC Montevideo (Primera Division)
29 February 2024
Samuel Armenteros
Al Kholood Club (Division 1) Sichuan FC (Chinese Super League)
Lucas Bergström
Chelsea FC Under 21 (Premier League 2) IF Brommapojkarna (Superettan)
Josip Mihalić
SCS CFR 1907 Cluj (Liga I) FK Septemvri Sofia (First League)
Jacob Blaney
Hibernian FC (Premiership) East Fife FC (League Two)
Rudi Molotnikov
Hibernian U19 Stirling Albion FC (League Two)
Bautista Barros Schelotto
Gimnasia y Esgrima La Plata (Superliga Argentina de Futbol)CA Platense (Superliga Argentina de Futbol)
Aleksandar Andrejević
Qingdao Jonoon FC (Chinese Super League)Chongqing Tongliang Long (China League Two)
Kwon Sun-Ho
Jeju United FC (K League 1)Gimpo Citizen FC (K League 2)
28 February 2024
Leonardo
Fujieda MYFC (J3 League) Suzhou Dongwu FC (China League One)
Héber
Seattle Sounders FC (Major League Soccer) Shijiazhuang Ever Bright FC (Chinese Super League)
Airton
AC Goianiense (Campeonato Brasileiro Serie A) Guarani FC de Campinas (Paulista A1)
Leandro Fernandes
FK Jerv VMFD Zalgiris Vilnius (A Lyga)
Rodrigo Rodríguez
Club Cienciano (Primera Division del Peru)UCV Moquegua
Jonas Skulstad
Aalborg BK FC Lyn Oslo (3. Division)
Gwon Seong-Yun
FC Seoul (K League 1) Busan I'Park (K League 2)
Zakaria Labyad
FC Utrecht (Eredivisie)Yunnan Yukun (China League Two)
Jonathan Ring
Jeju United FC (K League 1) Kalmar FF (Allsvenskan)
Samuel Asamoah
FC U Craiova 1948 SA (Liga I) Qingdao Red Lions FC (China League Two)
27 February 2024
José Angulo
Liga Deportiva Universitaria de Quito (Liga Pro) Delfin SC (Liga Pro)
Odeluga Offiah
Heart of Midlothian FC (Premiership) Brighton & Hove Albion FC (Premier League)
Raimonds Krollis
Spezia Calcio (Serie B)MFK Vyskov (Tipsport Liga)
Mathías Carpio
Club Alianza Atletico Sullana (Primera Division del Peru)San Marcos
Denis Glushakov
FK Spartak Kostroma (Second League B) FC Banants (Premier League)
Simon Falette
Hatay Spor Kulubu (Super Lig) FC Zbrojovka Brno (Tipsport Liga)
Alejandro Alcalá
Club Universitario de Deportes (Primera Division del Peru)Club Deportivo Coopsol (Segunda Division)
Takuya Aoki
FC Tokyo (J1 League) FC Gifu (J3 League)
Daleho Irandust
FC Groningen IF Brommapojkarna (Superettan)
Prince Ibara
Becamex Binh Duong FC (V.League 1) Ha Nội B (V.League 1)
Sergiy Bolbat
FK Kolos Kovalivka (Ukrainian Premier League) FK Chornomorets Odessa (Ukrainian Premier League)
26 February 2024
Mateo Seoane
CA Talleres de Cordoba (Superliga Argentina de Futbol)Club Atletico Rentistas (Primera Division)
Jack Wills
Saint Johnstone FC Under 21 Queen's Park FC (Championship)
Jack Durán
Escuela Municipal Deportivo Binacional Juan Pablo II College
Armando Alfageme
Asociacion Deportiva Tarma (Primera Division del Peru)Juan Pablo II College
Bart Ramselaar
FC Utrecht (Eredivisie) Home United FC (Premier League)
25 February 2024
Chigozier Chukwuemeka
Aston Villa Under 21 (Premier League 2 Division Two) MND Tabor Sezana (1. SNL)
24 February 2024
Brayan Riascos
FK Metal Kharkiv (Ukrainian Premier League) Qingdao Youth Island FC (Chinese Super League)
Aké Loba
Mazatlan FC (Liga MX) Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente (Liga MX)
FERNANDO REGES
Vila Nova FC (Goiano 1) SC Internacional (Campeonato Brasileiro Serie A)
Seol Hyun-Bin
Ulsan Hyundai Horang-i (K League 1) Bucheon FC 1995 (K League 2)
Serge Tabekou
Qingdao Jonoon FC (Chinese Super League)Chongqing Tongliang Long (China League Two)
23 February 2024
Federico Redondo
Argentinos Juniors (Superliga Argentina de Futbol) Inter Miami CF (Major League Soccer)
Luca Orellano
CR Vasco da Gama (Campeonato Brasileiro Serie A) FC Cincinnati (Major League Soccer)
Richie Laryea
Nottingham Forest FC (Premier League) Toronto FC (Major League Soccer)
Mato Stanić
HSK Zrinjski Mostar (Premijer Liga) Zrinski Jurjevac
Tim Prica
Aalborg BK IFK Norrkoping (Allsvenskan)
Léo Rafael
Ceara SC (Copa do Nordeste) Ferroviario AC Fortaleza (Cearense 1)
Hunter Sulte
Portland Timbers (Major League Soccer) Indy Eleven (USL Championship)
Jung Jae-Yoon
Suwon FC (K League 1) Seongnam FC
Keegan Hughes
Columbus Crew (Major League Soccer)Loudoun United FC (USL Championship)
Thomas Gebauer
LASK (Austrian Bundesliga) SKU Amstetten (2. Liga)
Charlie Reilly
Dundee FC (Premiership) Arbroath FC (Championship)
Gaoussou Samake
DC United (Major League Soccer) Las Vegas Lights FC (USL Championship)
22 February 2024
Danny Blum
1. FC Nurnberg (2. Bundesliga)CF Intercity Sant Joan d'Alacant (Primera Division RFEF)
Timo Letschert
Gwangju FC (K League 1) Chengdu Rongcheng F.C (Chinese Super League)
Joaquín Torres
Philadelphia Union (Major League Soccer) CD Universidad Catolica (Primera Division de Chile)
Beto Avila
Houston Dynamo FC (Major League Soccer) Swope Park Rangers KC (MLS Next Pro)
Aleksey Ionov
FK Rostov (Russian Premier League) FK Ural Sverdlovskaya Oblast (Russian Premier League)
Cillian Sheridan
Inverness Caledonian Thistle FC (Championship) Queen's Park FC (Championship)
Manabu Saito
Vegalta Sendai (J2 League) FC Azul Claro Numazu (J3 League)
Jordie Hiwula-Mayifuila
Ross County FC (Premiership) Morecambe FC (League One)
Michael Creek
St. Louis City SC II (MLS Next Pro) Tulsa Roughnecks FC (USL Championship)
Go Moo-Yul
Suwon Samsung Bluewings FC Seoul E-Land FC (K League 2)
Aboubacar Keita
Colorado (MLS Next Pro) Bohemian FC (Premier Division)
Fabricio Formiliano
CA San Lorenzo de Almagro (Superliga Argentina de Futbol)Montevideo Wanderers Futbol Club (Primera Division)
Miles Welch-Hayes
Livingston FC Under 21 Dunfermline Athletic FC (Championship)
Antonio Carrera
FC Dallas (Major League Soccer) North Carolina FC (USL League One)
Momčilo Raspopović
HNK Gorica (SuperSport HNL)MFK Karvina (Tipsport Liga)
Ademilson
FC Machida Zelvia (J1 League)Avai FC (Catarinense 1)
Lee Ji-Seung
Gyeongnam FC (K League 2) Ansan Greeners FC (K League 2)
Deni Hočko
Beitar Jerusalem FC (Ligat Ha'al) FK Kosice (2. liga)
Kevin Ramírez
Defensor Sporting Club (Primera Division) Club Atletico Rentistas (Primera Division)
21 February 2024
Paolo Guerrero
Liga Deportiva Universitaria de Quito (Liga Pro)CD Universidad Cesar Vallejo (Primera Division del Peru)
Joseph Paintsil
KRC Genk (Jupiler Pro League) LA Galaxy (Major League Soccer)
Ivan Kuzmichev
FC Lokomotiv Moscow (Russian Premier League)FK Torpedo Moskva
Konstantin Kuchaev
PFC CSKA (Russian Premier League) FK Nizhny Novgorod (Russian Premier League)
Julian Dunn
Hamarkameratene Fotball (Eliteserien)HFX Wanderers FC (Canadian Premier League)
Chrystian Barletta
Ceara SC (Copa do Nordeste) SC do Recife (Pernambucano 1)
Soma Novothny
Budapesti Vasas SC (NB I) KS Ruch Chorzow (I Liga)
Jairo Torres
Chicago Fire FC (Major League Soccer) FC Juarez (Liga MX)
Albert-Nicolas Lottin
Panachaiki FC (Super League 2) CD Castellon (Primera Division RFEF)
Danny Luna
Liga Deportiva Universitaria de Quito (Liga Pro) CD Cuenca (Liga Pro)
Yuri Zhuravlev
FK Torpedo Moskva FK Khimki
Marc McNulty
Orange County SC (USL Championship) Spartans FC (Highland / Lowland)
Carlos Arancibia
CD Universidad Catolica (Primera Division de Chile) CD Trasandino de Los Andes (Segunda Division)
Matheus Rossetto
Atlanta United (Major League Soccer) Fortaleza EC (Campeonato Brasileiro Serie A)
Júnior Urso
Orlando City SC (Major League Soccer) Charlotte FC (Major League Soccer)
Lee Jin-Hyun
Daejeon Citizen FC (K League 1)MKS Puszcza Niepolomice (I Liga)
Lee Ashcroft
Dundee FC (Premiership) Raith Rovers FC (Championship)
20 February 2024
Kirill Bozhenov
FK Khimik Dzerzhinsk (Second League A) Nizhny Novgorod II
Kevin Long
Birmingham City FC (Football League Championship) Toronto FC (Major League Soccer)
Martin Pajić
NK Varazdin (SuperSport HNL)KNK Fuzinar (2. SNL)
Amine Talal
FK Sheriff Tiraspol (Super Liga) FK Akhmat Grozny (Russian Premier League)
Hugo Gomes
Suwon FC (K League 1)Al Mu'aidar SC (Second Division)
Lee Dae-Gwang
Suwon FC (K League 1) Chuncheon FC (K4 League)
Dmitri Rybchinsky
FC Lokomotiv Moscow (Russian Premier League)FK Baltika Kaliningrad (Russian Premier League)
Per Skjelbred
Rosenborg BK (Eliteserien)Ranheim Fotball (1. Division)
Luis Görlich
PEC Zwolle (Eredivisie) Bryne FK (1. Division)
Saeid Ezatolahi
Vejle Boldklub (Superliga)Shabab Al Ahli Dubai Club (Pro League)
19 February 2024
Edison Azcona
Club Internacional de Futbol Miami II (MLS Next Pro) Las Vegas Lights FC (USL Championship)
Vladislav Galkin
FK Dinamo Moskva II (Second League B) Akron II
Hernán Novick
CA Boston River (Primera Division) Danubio Futbol Club (Primera Division)
Igor Yurganov
FK Sochi (Russian Premier League)FK Fakel Voronezh (Russian Premier League)
Habib Guèye
Aberdeen FC (Premiership) Kristiansund BK (Eliteserien)
Luis Rivera
Real Salt Lake U15 (MLS Next U15) Real Salt Lake (Major League Soccer)
Damian Rivera
New England (MLS Next Pro) Tampa Bay Rowdies (USL Championship)
Dilan Ortíz
NK Slaven Belupo Koprivnica (SuperSport HNL)FK Radnicki 1923 Kragujevac (Super Liga)
Yann M'Vila
Olympiakos CFP (Super League 1) West Bromwich Albion FC (Football League Championship)
18 February 2024
Thiaguinho
CR Flamengo (Campeonato Brasileiro Serie A)Treze FC (Paraibano 1)
Edgar Ié
Istanbul Basaksehir Futbol Kulubu (Super Lig)FC Dinamo 1948 Bucuresti (Liga II)
Wang Jianan
Tianjin Teda FC (Chinese Super League) Meizhou Hakka FC (Chinese Super League)
17 February 2024
Ivan Savitskiy
FK Rodina Moskva (First League) FK Baltika BFU imeni Immanuila Kanta (Second League B)
Richie Musaba
TOP Oss (Eerste Divisie) Tallinna FCI Levadia (Meistriliiga)
UEOM YEHOON
Sagan Tosu (J1 League) Seoul E-Land FC (K League 2)
Joe Bendik
Philadelphia Union (Major League Soccer) Vancouver Whitecaps FC (Major League Soccer)
Sulayman Marreh
KAA Gent (Jupiler Pro League)FK Zeleznicar Pancevo (Prva Liga)
16 February 2024
Angelo Gattermayer
SV Waldhof Mannheim 07 (3. Liga) SKU Amstetten (2. Liga)
Hugo Cuypers
KAA Gent (Jupiler Pro League) Chicago Fire FC (Major League Soccer)
Cristian Pavón
Atletico Mineiro (Campeonato Brasileiro Serie A) Gremio FB Porto Alegrense (Campeonato Brasileiro Serie A)
Michael Estrada
PFC CSKA Sofia (First League) Liga Deportiva Universitaria de Quito (Liga Pro)
Vanja Šare
NK Sesvete NK Rudes Zagreb (SuperSport HNL)
Amir Aduev
FK Akhmat Grozny (Russian Premier League)Onet-le-Chateau Football (National 3)
Sebastian Aigner
Casino SW Bregenz Schwarz-Weis Bregenz (Regionalliga)
Juan Sforza
Newell's Old Boys (Superliga Argentina de Futbol) CR Vasco da Gama (Campeonato Brasileiro Serie A)
Daniil Pavlov
FK Arsenal Tula (First League) FK Avangard Kursk (Second League B)
Thierry Small
Saint Mirren FC (Premiership) Charlton Athletic FC (League One)
Joe Gyau
Degerfors IF (Allsvenskan) Las Vegas Lights FC (USL Championship)
Zaurbek Pliev
FK Rodina Moskva (First League) FK Sokol Saratov (Second League B)
Artem Polyarus
LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza (I Liga) Zaglebie Sosnowiec (I Liga)
Kimarni Smith
Crown Legacy Spokane Velocity (USL League One)
Gabe Segal
New York City FC (Major League Soccer) Houston Dynamo FC (Major League Soccer)
Stefan Radulovic
DSV Leoben (Regionalliga) SKU Amstetten (2. Liga)
Roman Tugarev
FK Rostov (Russian Premier League)FK Torpedo Moskva
Lucas Kal
America FC (Minas Gerais) (Mineiro 1)AC Goianiense (Campeonato Brasileiro Serie A)
Rami Kaib
Djurgardens IF (Allsvenskan) IF Elfsborg (Allsvenskan)
Yun Young-Sun
Jeonbuk Hyundai Motors FC (K League 1) Seongnam FC
Marko Martinaga
NK Slaven Belupo Koprivnica (SuperSport HNL)TS Podbeskidzie Bielsko-Biala (I Liga)
Manuel Capasso
CR Vasco da Gama (Campeonato Brasileiro Serie A)Club Olimpia (Division Profesional)
Igor Shkolik
FK Dinamo Moskva II (Second League B) FC Dinamo Minsk (Premier League)
Cedric Gogoua
FK Istiqlol Dushanbe (Vysshaya Liga) FK Shinnik Yaroslavl (First League)
Stallone Limbombe
AS Othellos Athienou (2. Division) Patro Eisden Maasmechelen (First Amateur Division)
15 February 2024
Marquinhos
Arsenal FC (Premier League) Fluminense FC (Campeonato Brasileiro Serie A)
Luis Muriel
Atalanta Bergamasca Calcio (Serie A) Orlando City SC (Major League Soccer)
Elvis Letaj
HNK Hajduk Split (SuperSport HNL) NK Radomlje (1. SNL)
Emerson Rodríguez
Inter Miami CF (Major League Soccer)Millonarios FC SA (Primera A)
Tino Agić
HNK Rijeka (SuperSport HNL) HNK Cibalia Vinkovci (First NL)
Dimitrije Kamenović
SS Lazio (Serie A)Yverdon Sport FC (Super League)
Pedro Henrique
SC Internacional (Campeonato Brasileiro Serie A) SC Corinthians Paulista (Campeonato Brasileiro Serie A)
Aleksandar Pantić
Doxa Katokopia FC (1. Division) East Bengal Football Team (Indian Super League)
Ibrahim Diakité
Stade de Reims II (National 2) FC Stade Lausanne-Ouchy (Super League)
Brandan Craig
Philadelphia Union (Major League Soccer)El Paso Locomotive FC (USL Championship)
Patrik Jug
HNK Gorica (SuperSport HNL) ND Beltinci (2. SNL)
Tyler Freeman
Birmingham Legion FC (USL Championship) Carolina Core
Ivica Vidović
NK Rudes Zagreb (SuperSport HNL) NK Dugopolje (First NL)
Dylan Bronn
US Salernitana 1919 (Serie A) Servette FC (Super League)
Robert Murić
Tumosan Konyaspor Kulubu (Super Lig) NK Slaven Belupo Koprivnica (SuperSport HNL)
Moussa Koné
LASK (Austrian Bundesliga)DAC 1904 Dunajska Streda (Super Liga)
Oscar MacIntyre
Queen of the South FC (League One) Annan Athletic FC (League Two)
Kirill Zinovich
Vitoria SC Guimaraes II (Liga 3) Dinamo Makhachkala (Third League)
Luka Bradarić
NK Istra 1961 (SuperSport HNL) NK Dugopolje (First NL)
Cho Jae-Hun
Pohang Steelers FC (K League 1) Jeonnam Dragons FC (K League 2)
Maguette Diongue
SC Bastia (French League 2) FC Bastia-Borgo (National 1)
Mikael Marqués
Minnesota United FC II (MLS Next Pro) Vasteras SK Fotboll (Superettan)
Aventis Aventisian
Go Ahead Eagles (Eredivisie) NK Jarun Zagreb (First NL)
Rafael Ramos
SC Corinthians Paulista (Campeonato Brasileiro Serie A) Ceara SC (Copa do Nordeste)
Kacper Przybyłko
Chicago Fire FC (Major League Soccer) FC Lugano (Super League)
Brendan Hines-Ike
DC United (Major League Soccer) Austin FC (Major League Soccer)
Matija Kolarić
NK Varazdin (SuperSport HNL)NK Vukovar '91 (First NL)
Ivan Durdov
KV Oostende NK Olimpija Ljubljana (1. SNL)
Dostonbek Tursunov
FK Pakhtakor Tashkent (Super League) Esteghlal Meli-Sanati Khuzestan FC (Azadegan League)
14 February 2024
Patrik Myslovič
MSK Zilina II (2. liga) PFC Levski Sofia (First League)
Daniil Kulikov
FC Lokomotiv Moscow (Russian Premier League)FK Rodina Moskva (First League)
Vontae Daley-Campbell
Cardiff City Under 21 (Professional Development League) Peterborough United FC (League One)
Nathanaël Saintini
FC Sion FK Hirnyk Kryvyi Rih (Ukrainian Premier League)
Robert Ćosić
HNK Sibenik ND Gorica (1. SNL)
Delentz Pierre
Real Salt Lake (Major League Soccer)Colorado Springs Switchbacks FC (USL Championship)
Iñigo Pérez
CA Osasuna (LALIGA EA SPORTS) Rayo Vallecano (LALIGA EA SPORTS)
Novak Tepšić
FC Koper (1. SNL) FK Vozdovac (Super Liga)
Jacob Greene
Loudoun United FC (USL Championship) Columbus Crew II (MLS Next Pro)
Tom Ritchie
Aberdeen FC Under 21 Buckie Thistle FC (Highland / Lowland)
Kendall McIntosh
Sporting Kansas City (Major League Soccer) San Antonio FC (USL Championship)
Modou Barrow
Sivasspor Kulubu (Super Lig)Al Ahli SC (Jeddah) (Division 1)
Lee Ji-Suk
FC Seoul (K League 1)Pocheon FC (K3 League)
Sambou Sissoko
RFC Seraing FC Vorskla Poltava (Ukrainian Premier League)
J. G. Campaña
Levante UD (LALIGA HYPERMOTION) UD Las Palmas (LALIGA EA SPORTS)
Trivante Stewart
US Salernitana 1919 (Serie A)FK Javor Ivanjica (Super Liga)
Daisuke Takagi
Renofa Yamaguchi (J2 League) FC Ryukyu (J2 League)
13 February 2024
Djibril Diani
Stade Malherbe Caen II (National 2) Charlotte FC (Major League Soccer)
Jovan Milošević
VfB Stuttgart (Bundesliga)FC Sankt Gallen 1879 (Super League)
Tomás Lecanda
Argentinos Juniors (Superliga Argentina de Futbol) CA Tigre (Superliga Argentina de Futbol)
Alan Marinelli
CA Sarmiento (Superliga Argentina de Futbol)CA Platense (Superliga Argentina de Futbol)
Marko Mihojević
Goztepe Spor Kulubu (1. Lig) FK Radnicki 1923 Kragujevac (Super Liga)
Leandro Damiao
Kawasaki Frontale (J1 League)Coritiba FBC (Paranaense 1)
Kellyn Acosta
Los Angeles FC (Major League Soccer) Chicago Fire FC (Major League Soccer)
Marin Karamarko
TSV Egger Glas Hartberg (Austrian Bundesliga) FK Arsenal Tula (First League)
Hong Seok-Hwan
Gangwon FC (K League 1)Pocheon FC (K3 League)
Nagisa Sakurauchi
FC Imabari (J3 League) Taichung Futuro FC (Taiwan Football Premier League)
Cam Duke
Swope Park Rangers KC (MLS Next Pro) Crown Legacy
Brent Kallman
Minnesota United (Major League Soccer) Nashville SC (Major League Soccer)
Rafał Gikiewicz
MKE Ankaragucu Spor Kulubu (Super Lig)RTS Widzew Lodz (Ekstraklasa)
Chris Kane
Saint Johnstone FC (Premiership) Dunfermline Athletic FC (Championship)
12 February 2024
Vicente Reyes
Norwich City Under 21 (Premier League 2 Division Two) Forest Green Rovers FC (League One)
Samuel Mráz
Volos New Football Club (Super League 1) Motor Lublin SA (II Liga)
Sam Campbell
Annan Athletic FC (League Two) East Stirlingshire FC (Highland / Lowland)
Alexandru Tudorie
Al Adalh Club AFC UTA Arad (Liga I)
Aboubakar Keita
AIK Fotboll (Allsvenskan) Ujpest FC (NB I)
Berat Kalkan
Karsiyaka Spor Kulubu (3. Lig) Klubi Futbollistik Gostivari (Second League)
Noa Vugrinec
NK Varazdin (SuperSport HNL)NK Dubrava Zagreb (First NL)
Abdul Rwatubyaye
Rayon Sports FC (National Soccer League) KF Shkupi 1927 (First League)
Marko Rog
Cagliari Calcio (Serie A) GNK Dinamo Zagreb (SuperSport HNL)
11 February 2024
Ibrahima Dramé
Bandirma Spor Kulubu (1. Lig) FC Dila Gori (Erovnuli Liga)
Andrey Panyukov
FC Naftan Novopolotsk (1. Division) FC BATE Borisov (Premier League)
Giannis Masouras
Kifisias FC (Super League 2) FK Astana (Premier League)
Christopher Garcia
El Paso Locomotive FC (USL Championship) Austin II
Luka Đorđević
FK Sochi (Russian Premier League) Abha Club (Saudi League)
Islom Kenzabaev
Qizilqum Zarafshon PFK (Super League) FC Nasaf Qarshi (Super League)
10 February 2024
Muhammed Kiprit
Manisa Buyuksehir Belediye Spor Kulubu (1. Lig) Sanliurfa Spor Kulubu (2. Lig)
Devin Remie
Feyenoord Rotterdam Under 21 FC Utrecht (Eredivisie)
Sebastian Wade
Shabab Al Ahli Dubai Club (Pro League) Real Club Deportivo Mallorca II (Segunda Division RFEF)
Takahiro Kunimoto
Johor Darul Ta'zim FC (Super League) Shenyang Urban FC (China League One)
Jean Botué
AC Ajaccio (French League 2) FC Inter Turku (Veikkausliiga)
Astrit Selmani
IFK Goteborg (Allsvenskan) FC Dinamo 1948 Bucuresti (Liga II)
Esteban Burgos
America FC (Minas Gerais) (Mineiro 1)CSD Defensa y Justicia (Superliga Argentina de Futbol)
Aleksey Sutormin
FK Zenit St. Petersburg (Russian Premier League) FK Sochi (Russian Premier League)
Caleb Zady Sery
Stade Malherbe Caen II (National 2) FK Vojvodina Novi Sad (Super Liga)
Uche Agbo
SK Slovan Bratislava (Super Liga) FK Aktobe (Premier League)
9 February 2024
Bruno Nazário
Chapecoense AF (Catarinense 1) Henan Jianye FC (Chinese Super League)
Queensy Menig
FK Partizan Beograd (Super Liga) Sivasspor Kulubu (Super Lig)
Hüsamettin Tut
Sanliurfa Spor Kulubu (2. Lig) Yeni Ordu Spor Kulubu (3. Lig)
Issa Kallon
Shanghai SIPG FC (Chinese Super League) Nantong Zhiyun FC (Chinese Super League)
Rochinha
Al Markhiya (Stars League) Kasimpasa Spor Kulubu (Super Lig)
Arda Akbulut
Adanaspor AS (1. Lig) Hekimoglu Trabzon (2. Lig)
Koka
Pendik Spor Kulubu (Super Lig) Alanyaspor Kulubu (Super Lig)
Iago Maidana
America FC (Minas Gerais) (Mineiro 1) Henan Jianye FC (Chinese Super League)
Alperen Uysal
Manisa Buyuksehir Belediye Spor Kulubu (1. Lig) Sanliurfa Spor Kulubu (2. Lig)
Halil Dervişoğlu
Galatasaray Spor Kulubu (Super Lig) Hatay Spor Kulubu (Super Lig)
Gabrijel Rukavina
GNK Dinamo Zagreb (SuperSport HNL) HNK Gorica (SuperSport HNL)
Eetu Mömmö
FH Hafnarfjorður (Urvalsdeild) Seinajoen Jalkapallokerho (Veikkausliiga)
Doğukan Kaya
MKE Ankaragucu Spor Kulubu (Super Lig)Mus Menderesspor (3. Lig)
Emir Yazıcı
Serik Belediye Spor Kulubu (2. Lig) Bergama Belediye Spor Kulubu (3. Lig)
Takuma Nishimura
Yokohama F. Marinos (J1 League) Servette FC (Super League)
Mateo Barać
PFK Krylya Sovetov Samara (Russian Premier League) FK Aktobe (Premier League)
Jamiro Monteiro
San Jose Earthquakes (Major League Soccer) Gazisehir Gaziantep Futbol Kulubu (Super Lig)
Nazareno Romero
Club Ferro Carril Oeste (Primera Nacional) CD Cuenca (Liga Pro)
Erhan Erentürk
Sivasspor Kulubu (Super Lig)Manisa Buyuksehir Belediye Spor Kulubu (1. Lig)
Guzmán Corujo
Crown Legacy FK Cukaricki Stankom (Super Liga)
Martín Ballesteros
CSD Colo-Colo (Primera Division de Chile) Union Espanola (Primera Division de Chile)
Serdar Dursun
Fatih Karagumruk Spor Kulubu (Super Lig) Fenerbahce Spor Kulubu (Super Lig)
Seo Jae-Min
FC Seoul (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
Teenage Hadebe
Houston Dynamo FC II (MLS Next Pro) Tumosan Konyaspor Kulubu (Super Lig)
Mustafa Pektemek
Eyup Spor Kulubu (1. Lig) Erok Spor Kulubu Dernegi (2. Lig)
Abdurrahim Dursun
Adana Demir Spor Kulubu (Super Lig) MKE Ankaragucu Spor Kulubu (Super Lig)
Arbnor Muja
Royal Antwerp FC (Jupiler Pro League) Samsunspor Kulubu (Super Lig)
Oh In-Pyo
Ulsan Hyundai Horang-i (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
Marcelo Benevenuto
Fortaleza EC (Campeonato Brasileiro Serie A)Coritiba FBC (Paranaense 1)
Ferhat Kaplan
Tuzla Spor Kulubu (1. Lig) Adanaspor AS (1. Lig)
Muammer Yıldırım
Sivasspor Kulubu (Super Lig) Samsunspor Kulubu (Super Lig)
Park Won-Jae
Jeju United FC (K League 1) Gyeongnam FC (K League 2)
Matías Vera
Houston Dynamo FC (Major League Soccer)Club Olimpia (Division Profesional)
Matías de los Santos
Club Atletico Velez Sarsfield (Superliga Argentina de Futbol) Liverpool FC Montevideo (Primera Division)
Hélio
Ituano Futebol Clube (Serie B) Gyeongnam FC (K League 2)
Kim Young-Wook
Daejeon Citizen FC (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
Sarper Çağlar
Zonguldak Komur Spor Kulubu (2. Lig) Silifke Belediyesi Spor Kulubu (Bolgesel Amator Lig)
Lim Dong-Hyuk
Jeju United FC (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
Gaëtan Laura
Samsunspor Kulubu (Super Lig)Genclerbirligi Spor Kulubu (1. Lig)
Jeong Hyeon-Cheol
FC Seoul (K League 1) Gyeongnam FC (K League 2)
Mehdi Bourabia
Frosinone Calcio (Serie A) Kayseri Spor Kulubu (Super Lig)
Buluthan Bulut
Alanyaspor Kulubu (Super Lig)Kestel Spor Kulubu (3. Lig)
Braian Galván
Colorado Rapids (Major League Soccer) CA Banfield (Superliga Argentina de Futbol)
Jonatan Gómez
Racing Club de Avellaneda (Superliga Argentina de Futbol) CA Rosario Central (Superliga Argentina de Futbol)
Jeong Jae-Yong
Suwon FC (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
Park Min-Seo
Gyeongnam FC (K League 2) Seoul E-Land FC (K League 2)
Emanuel Mađarić
NK Slaven Belupo Koprivnica (SuperSport HNL) NK Jarun Zagreb (First NL)
Otabek Shukurov
Fatih Karagumruk Spor Kulubu (Super Lig) Kayseri Spor Kulubu (Super Lig)
Ahmet Malatyalı
Kayseri Spor Kulubu (Super Lig)Icel Spor Kulubu (3. Lig)
Erwin Softic
FC Blau-Weis Linz (Austrian Bundesliga)Wallern / Marienkirchen
Osmar
FC Seoul (K League 1) Seoul E-Land FC (K League 2)
James Brown
Saint Johnstone FC (Premiership) Raith Rovers FC (Championship)
Park Byung-Hyun
Suwon FC (K League 1) Asan Mugunghwa FC (K League 2)
Timothy Derijck
SV Zulte-Waregem HFC ADO Den Haag (Eerste Divisie)
Yun Ju-Tae
Ansan Greeners FC (K League 2) Gyeongnam FC (K League 2)
Han Yong-Su
Seoul E-Land FC (K League 2) Gyeongnam FC (K League 2)
Konstantinos Manolas
Al Sharjah SCC (Pro League) US Salernitana 1919 (Serie A)
8 February 2024
Eduard Atuesta
SE Palmeiras (Campeonato Brasileiro Serie A) Los Angeles FC (Major League Soccer)
Diego Costa
Botafogo FR (Campeonato Brasileiro Serie A) Gremio FB Porto Alegrense (Campeonato Brasileiro Serie A)
Jesse Lingard
Nottingham Forest FC (Premier League) FC Seoul (K League 1)
Dijon Kameri
FC Red Bull Salzburg (Austrian Bundesliga)Grasshopper Club Zurich (Super League)
Amadou Dante
SK Puntigamer Sturm Graz (Austrian Bundesliga) FC Zurich (Super League)
Thiago Andrade
New York City FC (Major League Soccer) Sichuan FC (Chinese Super League)
Torgeir Børven
Valerenga Fotball Odds BK (Eliteserien)
Seo Bo-Min
Seoul E-Land FC (K League 2) Gimpo Citizen FC (K League 2)
Derrick Köhn
Hannoverscher Sportverein 1896 (2. Bundesliga) Galatasaray Spor Kulubu (Super Lig)
Anderson Niangbo
KAA Gent (Jupiler Pro League) Tumosan Konyaspor Kulubu (Super Lig)
Giorgi Makaridze
CS Maritimo Funchal SC Covilha (Segunda Liga)
Lincoln
Fenerbahce Spor Kulubu (Super Lig)Clube Atletico Bragantino (Campeonato Brasileiro Serie A)
Lautaro Rinaldi
WSG Tirol (Austrian Bundesliga)CD La Serena
Kazımcan Karataş
Galatasaray Spor Kulubu (Super Lig) MKE Ankaragucu Spor Kulubu (Super Lig)
Mohamed Achi
FC Gobelins (National 1) FC Nantes (French League 1)
Min Sang-Gi
Busan I'Park (K League 2) Suwon Samsung Bluewings FC
Lukas Hinterseer
FC Hansa Rostock (2. Bundesliga) FC Hansa Rostock II (Oberliga)
Joel Soñora
CA Huracan (Superliga Argentina de Futbol) CS Independiente Rivadavia (Superliga Argentina de Futbol)
Aleksa Pejić
SK Rapid Wien II (2. Liga) FK Backa Topola (Super Liga)
Lee Gyu-Seok
Suwon Samsung Bluewings FC Hwaseong FC (K3 League)
Álvaro Negredo
Cadiz CF (LALIGA EA SPORTS) Real Valladolid Club de Futbol (LALIGA HYPERMOTION)
Jung Seung-Hyun
Ulsan Hyundai Horang-i (K League 1)Al Wasl FC (Pro League)
Kelvin Leerdam
LA Galaxy (Major League Soccer) Heracles Almelo (Eredivisie)
Rochina
DAC 1904 Dunajska Streda (Super Liga) CD Atletico Baleares (Primera Division RFEF)
Muammer Sarıkaya
Istanbulspor AS (Super Lig) Caykur Rize Spor Kulubu (Super Lig)
Amadou Ciss
Amiens SC (French League 2) Adanaspor AS (1. Lig)
Amar Sejdić
Atlanta United (Major League Soccer) Nashville SC (Major League Soccer)
Daniel Lloyd-McGoldrick
Livingston FC (Premiership) Southport FC (National League N / S)
Loup-Diwan Gueho
SC Bastia II KS Lechia Gdansk (Ekstraklasa)
José Cevallos
CS Emelec (Liga Pro) FK Aktobe (Premier League)
Michee Ngalina
Goztepe Spor Kulubu (1. Lig) Hartford Athletic (USL Championship)
Euloge Placca Fessou
FC Shakhtyor Soligorsk (Premier League) Jeonnam Dragons FC (K League 2)
Igor Plastun
PFC Ludogorets 1945 Razgrad (First League) FK Ordabasy Shymkent (Premier League)
Salif Sané
FC Schalke 04 (2. Bundesliga)FC Libourne Saint-Seurin-sur-L'Isle (National 3)
7 February 2024
Leonardo
Shandong Luneng Taishan FC (Chinese Super League) Zhejiang Greentown FC (Chinese Super League)
Tiago Çukur
Fenerbahce Spor Kulubu (Super Lig) Umraniye Spor Kulubu
Joseph Ganda
FC Ashdod (Ligat Ha'al) Ihoud Bnei Sakhnin FC (Ligat Ha'al)
Ronaël Pierre-Gabriel
FC Nantes (French League 1) GNK Dinamo Zagreb (SuperSport HNL)
Lázaro
UD Almeria (LALIGA EA SPORTS) SE Palmeiras (Campeonato Brasileiro Serie A)
Thomas Meunier
BV Borussia 09 Dortmund II (3. Liga) Trabzonspor Kulubu (Super Lig)
Oston Urunov
FK Navbahor Namangan (Super League) Persepolis FC (Persian Gulf Pro League)
José Cifuentes
Rangers FC (Premiership) Cruzeiro EC (Campeonato Brasileiro Serie A)
David Akintola
Adana Demir Spor Kulubu (Super Lig) Caykur Rize Spor Kulubu (Super Lig)
Kağan Bağış
Istanbulspor AS (Super Lig)Kirsehir Belediyesi Spor Kulubu (2. Lig)
Davidson
Wuhan Three Towns FC (Chinese Super League) Istanbul Basaksehir Futbol Kulubu (Super Lig)
Kaan Çinkaya
Belediye Derince Spor Kulubu (3. Lig) Ankara Adliye Spor Kulubu (3. Lig)
Kim Sung-Ju
Asan Mugunghwa FC (K League 2) Gimpo Citizen FC (K League 2)